dystrybucja alkoholi śląsk ,wadowice,tychy
alkohole śląsk Naszym celem jest przeprowadzenie naszych Klientów przez proces zamówienia w sposób profesjonalny i spełniający jego oczekiwania.

Rumtex dlaczego my?


Oddział Wadowice
+48 33 873 44 00
Oddział Tychy
+48 32 216 80 23

Rumtex Sp.z o.o

Klient detaliczny i gastronomicznyOd ponad 20 lat świadczymy usługi dystrybucji dla sklepów i gastronomii. Doświadczenie to sprawia, iż znamy trendy rynkowe i wiemy jakich produktów Państwo potrzebują. Wyspecjalizowaliśmy się w produktach "mokrych" tj. alkohole, napoje i wody mineralne.

 

Od lat współpracujemy z wiodącymi producentami alkoholi i napojów w Polsce. Z większością z nich posiadamy umowy partnerskie co pozwala nam oferować Państwu pewny produkt i wsparcie w kontaktach handlowych z poszczególnymi producentami.

 

W naszym asortymencie posiadamy:

Aby dowiedzieć się z którymi producentami współpracujemy proszę wybrać interesującą Państwa grupę towarową z listy znajdującej się powyżej lub po lewej stronie.

 

Strona główna O nas Dokumenty Oferta Kontakt

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW
Rumtex Wadowice:Hurtownia Alkoholi Wadowice, Dystrybucja Alkoholi, Alkohole, Wódki,Zaopatrzenie Gastronomii Sklepów, Wódka Alkohol Na Wesele,Wadowice ,Tychy ,Śląsk.Rumtex największa dystybucja alkoholi na śląsku,
Copyright © Rumtex Dystrybucja Alkoholi

Dystrybucja Alkohole Śląsk