Rumtex dlaczego my?

Rumtex Sp.z o.o

KontaktCentrum dystrybucji alkoholi Tychy
ul. Przemysłowa 74A
tel. +48 32 216 80 23
e-mail: tychy@rumtex.pl
Dział Sprzedaży Bezpośredniej:
poniedziałek - piątek 10:00 - 14:00
Sprawdź jak dojechać
 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne  do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,  a także przenoszenia danych do innego administratora, jak również złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem danych osobowych jest Rumtex Sp. z o. o.

 

Formularz on-line

Wyślij zapytanieImię i nazwisko / Firma:*
Telefon:*
E-mail:*
Wiadomość:*
Kod z obrazka:* Odśwież


Dla Klienta indywidualnego
Oferta Ślubna

Dla klientów indywidualnych przygotowujemy każdego miesiąca ofertę na wesela i imprezy okolicznościowe. Nasi pracownicy z Działów Sprzedaży Bezpośredniej pomogą Państwu przebrnąć przez cały asortyment alkoholów i napoi.


Strona główna O nas Klauzula informacyjna Oferta Kontakt

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW
Rumtex Wadowice:Hurtownia Alkoholi Wadowice, Dystrybucja Alkoholi, Alkohole, Wódki,Zaopatrzenie Gastronomii Sklepów, Wódka Alkohol Na Wesele,Wadowice ,Tychy ,Śląsk.Rumtex największa dystybucja alkoholi na śląsku,
Copyright © Rumtex Dystrybucja Alkoholi

Dystrybucja Alkohole Śląsk