alkohol na wesela śląsk Świadczymy usługi dystrybucyjne dla klientów detalicznych i gastronomicznych.

Rumtex dlaczego my?

Rumtex Sp.z o.o

Praca

Dlaczego Rumtex?

  • Wierzymy w ludzi.
  • Jesteśmy stabilnym pracodawcą.
  • Każdy z naszych kandydatów i pracowników rozpatrywany jest w kontekście silnych stron i szans do rozwoju, co stwarza okazję do poznania firmy i awansu.
  • 70% nowych stanowisk jest obejmowanych przez ludzi już pracujących w firmie na bardzo różnych stanowiskach.

Wybierz interesujący CIę dział:

  1. Dział magazynowo-transportowy;
  2. Dział administracyjno-sprzedażowy;
  3. Dział handlowy - Przedstawiciel Handlowy.

Stanowiska w Dziale magazynowo-transportowym (Dostawcy z kat. C, Pomocnicy dostawców, Magazynierzy z uprawnieniami na wózki widłowe).

Jeżeli nie boisz się fizycznej pracy i wynagrodzenia uzależnionego od osiąganych wyników to koniecznie skontaktuj się z Działem Kadr (0-33 873 44 21) lub wyślij swoje CV na rekrutacja@rumtex.pl , a w temacie wpisz interesujące Cię stanowisko.

Do przysłanych plików nalezy dodać klauzulę o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych DU Nr 133 poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Początek strony

Stanowiska w Dziale administracyjno-sprzedażowym (Administracja sprzedaży, Dział zakupów, Księgowość, Analityk sprzedażowy, Dział Sprzedaży Bezpośredniej - obsługa Klienta).

Czy:

1) Jesteś charyzmatyczną osobą z zacięciem handlowm;

2) Posiadasz chęć do stałego rozwoju;

3) Chcesz nie tylko brać ale i dawać w pracy coś od siebie;

4) Ciągle poszukujesz nowego celu.

5) Masz zacięcie informatyczne (nie są Ci obce pojęcia "tabela przestawna", "filtrowanie" i "funkcja wyszukaj.pionowo")

Jeżeli po przeczytaniu powyższej treści zrozumiałeś, że jest to coś dla Ciebie lub posiadasz większość z tych cech to koniecznie zadzwoń do Działu Kadr (0-33 873 44 21) lub wyślij swoje CV na rekrutacja@rumtex.pl.

Dział handlowy - Przedstawiciele Handlowi

Umiejętności/Doświadczenie

  • Doświadczenie w Sprzedaży B2B;
  • Prawo Jazdy kat. B min 5 lat;
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • Praca w zespole;
  • Gotowość do pracy w nienormowanym  trybie czasu;
  • Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji.

Oczekiwania

  • Doświadczenie handlowe lub okołohandlowe (preferowane ok. 5 lat);
  • Niekaralność;

Oferujemy

  • Podstawowe narzędzia pracy (telefon/tablet/internet także do użytku osobistego);
  • Umowa o pracę -> płaca stała plus Premia/Prowizja;
  • Wsparcie, szkolenia rozwój;
  • Stabilny pracodawca;
  • Współpraca z największymi producentami/imprezy integracyjne/ dodatkowe zadania premiowane przez Producentów.

Zakres Obowiązków

  • Serwis, obsługa Klientów stałych Firmy (Dotychczasowych);
  • Czynne pozyskiwanie nowych PSD;
  • Obsługa Klienta od zamówienia do płatności;
  • Dbałość o pozytywny wizerunek Firmy Rumtex w rynku;
  • 8 godzin pracy z klientami + dojazd do Nich;
  • Sporządzanie raportów w systemie.

Prosimy o uważne przeczytanie ogłoszenia. Nie odpowiadamy na CV, które nie spełniają powyższych oczekiwań.

Oddział Wadowice
+48 33 873 44 00
Oddział Tychy
+48 32 216 80 23

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h!
Zapraszamy do kontaktu z nami.

Strona główna O nas Dokumenty Oferta Kontakt

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW
Rumtex Wadowice:Hurtownia Alkoholi Wadowice, Dystrybucja Alkoholi, Alkohole, Wódki,Zaopatrzenie Gastronomii Sklepów, Wódka Alkohol Na Wesele,Wadowice ,Tychy ,Śląsk.Rumtex największa dystybucja alkoholi na śląsku,